Drodzy przyjaciele i darczyńcy, członkowie Fundacji FCSR,

Od 15 lat Fundacja FCSR działa na rzecz  dzieci w trudnej sytuacji życiowej i finansowej w województwie zachodniopomorskim, w jednym z najuboższych regionów Polski. Zaczynaliśmy od zapewniania dzieciom gorących posiłków w 15 szkołach wiejskich. Często był to ich jedyny gorący posiłek w ciągu dnia. Dzięki Państwu udało nam się przygotować dla naszych podopiecznych 6 milionów obiadów. Dziękujemy! Szybko zdaliśmy sobie sprawę, że pełny brzuszek to nie wszystko.

Naszą misją jest poprawa życia dzieci pochodzących z ubogich terenów wiejskich i wyrównanie ich szans na lepszy start w przyszłość poprzez organizowanie kreatywnych zajęć pozalekcyjnych. Wierzymy, że nasza KREATYWNA EDUKACJA wzbudza w dzieciach większe pragnienie zdobywania wiedzy, inspiruje je do działania i dodaje odwagi dzięki czemu mogą szybciej się uczyć oraz są szczęśliwsze zarówno w szkole, jak i w domu. Nasz atrakcyjny wybór zajęć pozalekcyjnych daje możliwość dzieciom poznania nowych pojęć i ćwiczenia nowych umiejętności, takich jak np. design thinking, praca zespołowa, co zaowocuje w ich przyszłym życiu. Nasza pomoc, to nie jednorazowe akcje, ale długofalowe działania rozwojowe na rzecz dzieci z rodzin o trudnych uwarunkowaniach socjalnych. Obecnie fundacja wspiera ponad 1.300 dzieci.

KRS 0000 180 452

 

 Klikając na poniższy link dowiesz się więcej:

 Video=Robotics

 

Obecnie poszukujemy Partnerów, którzy będą współpracować z nami przy wprowadzeniu programu
Z ROBOTYKĄ NA TY” w pięciu szkołach wiejskich. Rozpoczęliśmy cykl nowych zajęć „Z ROBOTYKĄ NA TY”,
w trakcie których poprzez zabawę z robotem nasi podopieczni poznają świat programowania oraz uczą się języka angielskiego. Poszukujemy więc Partnerów do współpracy. Koszt wprowadzenia programu, w tym zakupu sprzętu i organizacja zajęć, to około 10.000 PLN dla jednej szkoły.

Twój 1% daje im szansę na 100% zmiany w ich życiu!

 

 

W imieniu podopiecznych,

Z poważaniem,

Marta Waś, FCSR Executive Director

Więcej informacji:http://www.fcsr.pl

 

 

 

KRS 0000 180 452

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *